SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

Kılıçdaroğlu’ndan bayram mesajı

Kılıçdaroğlu, bayram mesajı yayınladı. Mesajında terör olaylarına ve mültecilerin dramına değinen Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

Kılıçdaroğlu’ndan bayram mesajı
Bu haber 24 Eylül 2015 - 12:00 'de eklendi ve 248 kez görüntülendi.

“Bayramlar, torunlardan dedelere, babaannelere, anneannelere; annelere babalara, akrabalarımızdan komşularımıza, ihtiyaç sahiplerine kadar uzanan kocaman bir kucaklaşmadır. Ancak ülkemizde ve bölgemizde yaşananlar, Kurban Bayramı’nı bizim için buruk kılıyor.

ŞEHİT AİLELERİNİN ACISINI YÜREĞİMİZDE HİSSEDİYORUZ

Bayramı şehit mezarlıklarında karşılayacak olan ailelerimizin acılarını yüreğimizde hissediyoruz. Kahraman gazilerimizi bu bayram gününde sevgiyle selamlıyor; gösterdikleri fedakarlıkları şükranla anıyoruz.

MÜLTECİLERİ UNUTMADI

Ülkelerinden kilometrelerce uzakta yaşama tutunma mücadelesi veren mültecilerin çaresizliklerine şahit oluyoruz. Bu şahitliklerimiz bize yol gösterici de oluyor. Kimsesizlerin kimsesi olan Cumhuriyetimizin, kardeşçe, barış ve eksiksiz adalet anlayışına dayalı kimliğinin önündeki engelleri kaldırmaya çalışıyoruz. Toplumumuzun ayrıştırılmaya çalışıldığı bugünlerde, bir ve beraber olmamızın, tüm sorunlarımızı çözmenin en önemli aracı olacağına duyduğumuz inançla geleceğe bakıyoruz.

BAYRAM İSLAM DÜNYASINA MUTLULUK GETİRSİN

Bu nedenle, güzel Kurban Bayramı’nı savaşın, haksızlığın ve yoksulluğun gölgesinde; evlat acısının çaresizliğinde yaşayan sevgili vatandaşlarımdan da geleceğe umutla bakmalarını istiyor,mübarek Kurban Bayramlarını içten duygularımla kutluyorum. Ülkemize ve tüm İslam dünyasına bayramın mutluluk, esenlik ve barış getirmesini diliyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA