SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/haberlife.org.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Sabaha kadar şiddetli çatışma yaşandı

Mardin’in Nusaybin İlçesi’nde PKK’lı teröristler ile güvenlik güçleri arasında, sabaha kadar süren şiddetli çatışmalar yaşandı.

Sabaha kadar şiddetli çatışma yaşandı
Bu haber 03 Ekim 2015 - 10:19 'de eklendi ve 196 kez görüntülendi.

Ağır silah seslerinin duyulduğu ilçe merkezinde, tencere-tava eylemleri de yapıldı.

Valilik kararı ile dün saat 19.00‘dan itibaren başlayan sokağa çıkma yasağı nedeniyle esnaf erken saatlerde kepenk kapatarak evlerine çekildi. İlçe merkezinde güvenlik güçleri tarafından başlatılan operasyon, sabah saatlerine kadar sürdü. Dün saat 22.30‘dan sonra ağır silah sesleri duyulmaya başlandı. Çatışma nedeniyle ateşlenen silah sesleri ilçenin dört bir etrafında yankılandı.Silvan’da sokağa çıkma yasağı ilan edildi

Saat 22.00 civarında İpek Yolu ve Veysike Kavşağı‘nda çok sayıda paletli askeri tank konuşlanmasının ardından başlayan çatışmalar, sabah saatlerine kadar sürdü. Silah seslerinin yayıldığı ilçede, tencere-tava eylemi ve kadınların zılgıt sesleri birbirine karıştı.

Öte yandan, sokağa çıkma yasağının ilan edilmesinden sonra Cizre üzerinden Kuzey Irak yada Şırnak ile Silopi’ye gitmesi gereken araçlar, Mardin’in Midyat ve Şırnak’ın İdil İlçeleri üzerinden yollarına devam etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA