SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

Error 521 Ray ID: 43bfb625b0c79762 • 2018-07-17 21:13:16 UTC

Web server is down

You

Browser

Working
Frankfurt

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The web server is not returning a connection. As a result, the web page is not displaying.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not responding. Additional troubleshooting information.

Diyarbakır Sur İlçesi’ne Operasyon Kararı! (21.11.2015)

PKK’nın dağ kadrosundan gelen ve birçoğu Kobani’de IŞİD’e karşı savaşan 50 civarında teröristin yönlendirdiği YDG-H’liler Sur’da hendekleri yeniden kazıp bombalı tuzaklar kurdu.

Diyarbakır Sur İlçesi’ne Operasyon Kararı! (21.11.2015)
Bu haber 21 Kasım 2015 - 0:47 'de eklendi ve 1.388 kez görüntülendi.

PKK, “Özsavunma” adı altında Diyarbakır’ın merkez ilçelerinden Sur’da yeniden hendek kazıp Doçka, Bixi, Roketatar gibi ağır silahlarla bölgeye yığınak yaptı.

Kobani’de IŞİD’e karşı şehir savaşı veren 50 civarında Ypg üyesi, Hasırlı ve Fatihpaşa mahallelerinde YDG-H üyelerini yönlendiriyor.

Helikopterin havadan görüntü almasını engellemek için sokaklara brandalar çeken örgüt mensupları onlarca da barikat kurdu. Barikatlara el yapımı bomba düzenekleri yerleştirildiği öğrenildi.

pkknin-barinak-yaptigi-diyarbakir-sur-ilcesine-operasyon-karari!1

GÜVENLİK ZİRVESİNDEN OPERASYON KARARI

Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy başkanlığında dün yapılan ve MİT, emniyet ile jandarma yetkililerinin katıldığı güvenlik zirvesinde, kapsamlı operasyon yapılması kararı alındı. Operasyon haberi muhtarlara iletilince, binlerce vatandaş çatışma ortasında kalmamak için evini terk etti.
Hendek ve barikatların olduğu mahallelerin yüzde 60’ı boşaldı. Diyarbakır Valiliği, ayrıca Lice’de sokağa çıkma yasağı ilan edildiğini duyurdu.“Dağlık ve ormanlık alanda faaliyet yürüten bölücü terör örgütü mensuplarına yönelik” olarak düzenlenecek operasyon nedeniyle, Lice’nin 9 mahallesinde, sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Dün saat 17.00’de başlayan yasak ikinci bir duyuruya kadar sürecek.

pkknin-barinak-yaptigi-diyarbakir-sur-ilcesine-operasyon-karari!2

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA