SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

9 Gün süren operasyonlar son buldu, Sur’da yasak kalktı

9 Gündür çatışmaların ve operasyonların aralıksız devam ettiği Sur ilçesinde Sokağa çıkma yasağı 10 Aralık 2015 tarihi ile saat 11.00’den itibaren kaldırılmıştır

9 Gün süren operasyonlar son buldu, Sur’da yasak kalktı
Bu haber 10 Aralık 2015 - 23:21 'de eklendi ve 227 kez görüntülendi.

9 Gündür çatışmaların ve operasyonların aralıksız devam ettiği Diyarbakır‘ın Sur ilçesinde Sokağa çıkma yasağı 10 Aralık 2015 tarihi ile saat 11.00‘den itibaren kaldırılmıştır. Resmi açıklamanın yapıldığı valilikten şu açıklamalara yer verildi

İşte valilikten yapılan açıklama;

İlçemiz merkez mahallelerinde yoğunlaşan BTÖ mensuplarının faaliyetlerine son verilmesi, kamu düzeninin sağlanması, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin temin edilmesi amacı ile ilçemiz Suriçi’nde bulunan toplam 15 mahallemizin 6’sında (Cevatpaşa, Fatihpaşa, Dabanoğlu, Hasırlı, Cemal Yılmaz ve Savaş) ve Gazi caddesinde 2 Aralık 2015 Çarşamba günü saat 05.00 itibari ile ikinci bir emre kadar Kaymakamlığımızca sokağa çıkma yasağı ilan edilmişti.

Bu mahallelerimizde ilan edilen sokağa çıkma yasağı 10.12.2015 Perşembe günü saat 23.00 itibari ile ikinci bir duyuruya kadar kaldırılmıştır.

Vatandaşlarımızın kendi can ve mal güvenlikleri için ilan edilen yasağa hassasiyetle uyduğu memnuniyetle gözlemlenmiştir. Vatandaşlarımıza göstermiş oldukları bu duyarlılıktan dolayı teşekkür ederiz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA