SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

‘Hakan Şükür Amerika’ya yerleşti’ iddiası

Bir dönemin futbol dünyasına damga vuran Hakan Şükür’ün her şeyini satıp Amerika’ya yerleştiği iddia…

‘Hakan Şükür Amerika’ya yerleşti’ iddiası
Bu haber 18 Aralık 2015 - 10:42 'de eklendi ve 300 kez görüntülendi.

Eski futbolcu ve eski aK Parti Milletvekili Hakan Şükür Gülen cemaatiyle ilgili soruşturmaya dahil olmaktan çekindiği için Türkiye’yi terk ettiği öne sürüldü. Ailesiyle, Amerika’nın Kaliforniya yerleştiği öne sürülen Hakan Şükür dün şu açıklamayı yaptı: “spor akademisi açma projemle ilgili çalışmak ve İngilizce öğrenmek için buradayım!”

1- “Bir daha Türkiye’ye dönmeyeceğim” demişim sözde bunu haber yapmışlar 😉

2- Defalarca tweet adresimden yurt dışında olduğumu,kendi alanım olan spor akademisi projem ve ingilizce Öğrenmek için çalıştığımı yazdım.

3- Öyleki Enes Kanter’in daveti üzerine NBA da maçlarını izlediğimi belirttim oradan resimlerimi yayımladım.

4- Ama bir gazete haftalardır benim tweet hesabımdan paylaştığım bu bilgileri görmemiş 😉 Sözde atlatma haber yapmış. Komik bile değilsiniz.

5-Uzun süredir hayalim olan alanım ile ilgili spor akademisi projemi yurtdışında olgunlaşması için yatırım ve bilgi alt yapısı daha müsait.

6- Türkiye benim ülkem dönmemek ne demek?! Ülkeyi kısır döngüye mahkum edenlerin aksine nerde olursa olsun üretmeye devam etmek doğru olan.

7- Bu arada bu söylediğim akademi ve alanım ile ilgili projeme destek verecekayrıca gazete, tv veya bir klüp (tabi cesaret ederlerse) iş teklif ederse dil eğitimimi tamamlayıp hemen gelirim 😉

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA