SON DAKİKA

Diyarbakır Haberleri ve Bölgeden Son Dakika
AkhisarAntalyasporBaşakşehirBeşiktaşBursasporÇaykurrizesporEskişehirsporFenerbahçeGalatasarayGaziantepsporGençlerbirliğiKasımpaşaKayserisporKonyasporMersin idman yurduOsmanlısporSivassporTrabzonspor

Türkiye Kupası’nda 3. ve 4. hafta programı belli oldu

Türkiye Kupası Grupları 3 ve 4. hafta programı açıklandı. 9, 10 ve 11 Ocak’ta oynanacak 3. hafta ile 12, 13 ve 14 Ocak’ta

Türkiye Kupası’nda 3. ve 4. hafta programı belli oldu
Bu haber 29 Aralık 2015 - 16:46 'de eklendi ve 108 kez görüntülendi.

Türkiye Kupası Grupları 3 ve 4. hafta programı açıklandı. 9, 10 ve 11 Ocak’ta oynanacak 3. hafta ile 12, 13 ve 14 Ocak’ta oynanacak 4. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

9 Ocak 2016 Cumartesi

12.00 Nazilli Belediyespor-Gaziantepspor: Nazilli İlçe
13.00 Etimesgut Belediyespor-Kayserispor: Kemal Atatürk
14.00 İnegölspor-Torku Konyaspor: İnegöl İlçe Stadı
15.00 Akhisar Belediyespor-Kastamonuspor 1966: Manisa 19 Mayıs
17.00 Bucaspor-Mersin İdmanyurdu: Yeni Buca Stadı
18.45 Galatasaray-Karşıyaka: Türk Telekom Arena
20.45 Trabzonspor-Adanaspor: Hüseyin Avni Aker

10 Ocak 2016 Pazar

13.00 Sivas Belediye Spor-Kardemir Karabükspor: Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi
15.00 Medipol Başakşehir-Bandırmaspor: Başakşehir Fatih Terim
17.00 Çaykur Rizespor-Aydınspor 1923: Yeni Rize Şehir
18.30 1461 Trabzon-Beşiktaş: Hüseyin Avni Aker
19.00 Bursaspor-Boluspor: (Belli değil)
20.45 Giresunspor-Fenerbahçe: Giresun Atatürk

11 Ocak 2016 Pazartesi

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Eskişehirspor: Esenyurt Necmi Kadıoğlu
16.00 Şanlıurfaspor-Amedspor: Şanlıurfa Gap Arena
19.30 Antalyaspor-Tuzlaspor: Akdeniz Üniversitesi

TÜRKİYE KUPASI GRUP 4. MAÇLAR

12 Ocak 2016 Salı

12.00 Kastamonuspor 1966-Akhisar Belediyespor: Gazi Stadı
13.45 Kayserispor-Etimesgut Belediyespor: Kadir Has
15.30 Torku Konyaspor-İnegölspor: Torku Arena
17.00 Gaziantepspor-Nazilli Belediyespor: Kamil Ocak
19.00 Adanaspor-Trabzonspor: 5 Ocak Fatih Terim
20.45 Karşıyaka-Galatasaray: İzmir Atatürk

13 Ocak 2016 Çarşamba

12.00 Aydınspor 1923-Çaykur Rizespor: Adnan Menderes
14.00 Bandırmaspor-Medipol Başakşehir: Bandırma 17 Eylül
16.30 Boluspor-Bursaspor: Bolu Atatürk
18.30 Fenerbahçe-Giresunspor: Ülker Stadyumu
20.30 Mersin İdmanyurdu-Bucaspor: Mersin Stadyumu

14 Ocak 2016 Perşembe

12.00 Amedspor-Şanlıurfaspor: Seyrantepe Diski Spor Tesisleri
14.00 Tuzlaspor-Antalyaspor: Tuzla Belediye Sahası (seyircisiz)
16.30 Kardemir Karabükspor-Sivas Belediye Spor: Dr. Necmettin Şeyhoğlu
18.30 Eskişehirspor-Büyükşehirçekmece Tepecikspor: Eskişehir Atatürk
20.30 Beşiktaş-1461 Trabzon: Atatürk Olimpiyat

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
SON DAKKA