SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/haberlife.org.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu’ndan Demir’e takdir belgesi

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Mukadder Çelebi Demir’ Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu tarafından takdir belgesi verildi.

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu’ndan Demir’e takdir belgesi
Bu haber 16 Ocak 2016 - 21:05 'de eklendi ve 809 kez görüntülendi.

Görevlerinde yürüttüğü üstün başarı, özverili çalışma ve çalışan memnuniyeti sebebiyle takdir belgesinin Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Mukadder Çelebi Demir’e verilmesi hastane bünyesinde de sevince neden oldu.Diyarbakır halkı tarafında sevilen, din dil ırk ayırım yapmadan herkese koşan hastalara kendi yakını gibi yardımcı olan bir çok kesimin sevdiği bir gönül insanı olan Mukkader Çelebi Demir hizmette sınır tanımıyor. Gerek çevre illerden gerek ilçelerden gelen hasta ve hasta yakınlarının sevgisini kazanmış olan Mukadder Çelebi Demir Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu tarafından ödüllendirildi.

Görevlerinde yürütmüş olduğu; üstün başarı, özverili çalışma, çalışan memnuniyeti, acil eylem planı, olağandışı durumlarda gösterilen duyarlılık ve toplumun hassasiyetlerine gösterilen saygıdan dolayı Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi çalışanları adına takdirname ile ödüllendirilen Mukadder Çelebi Demir’in takdir belgesi Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu adına hastane Başhekim Opr.Dr. Şenol Gedik tarafından kendisine takdim edildi.

Böyle bir onur ile ödüllendirildiği için çok mutlu olduğunu belirten Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Mukadder Çelebi Demir, “Sayın Sağlık Bakanımız Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun beni böyle bir onur ile ödüllendirmesi şahsımı çok mutlu etti. Beni bu ödüle layık gören sayın bakanımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Ayrıca Sayın Başhekim Dr.Şenol Gedik beyede bu anlamlı Takdir belgesini vermesi nedeniyle çok teşekkür ediyorum. Bundan sonrada elimizden gelen imkanları halkımızı için yapıyoruz yapmayada çalışıyoruz kapımız açıktır halka hizmet hakka hizmet demektir hastalarımızın memnuniyeti halkımızın memnuniyeti bizleri mutlu etmektedir. insanlara hizmet bizler için onurdur” diye konuştu.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun ödülü kendi personellerine layık görmesi hastane bünyesinde mutluluk yarattığını belirten hastane Başhekim Opr.Dr. Şenol Gedik ise, “Değerli sayın bakanımızın böylesi güzel anlamlı takdir belgesini hastanemiz  Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürümüz Mukadder Çelebi Demir’e vermesi tüm hastane personellerini memnun etmiştir. İşte hizmet eden kim olursa olsun böylesi güzel takdir belgesini alması bizleri de sevindirmiştir. Mukadder Hanım’da mesaisi dışında mesai gözetmeksizin hizmet veren disiplinli bir müdürümüz ve uzun yıllardır idarecilik yapan herkesle uyum içerisinde olan  bir değerli arkadaşımızdır. Başarılarının devamını dileriz” diye konuştu.

12576020_472462606273587_745948902_n

Kaynak: Diyarbakır Haber

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA