SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

Erdoğan, Mustafa Koç’un son akşamını anlattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mustafa Koç’un hayatını kaybetmeden bir gün önce kendisiyle görüştüğünü, hatta kilo verme ve alkol

Erdoğan, Mustafa Koç’un son akşamını anlattı
Bu haber 22 Ocak 2016 - 17:49 'de eklendi ve 336 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden iş adamı Mustafa Koç ile ilgili, “Bir gün önce Mustafa bey ve Ali bey bendeydiler. Sabah televizyonu açtığımda bu haberi görünce şok oldum” dedi.

Erdoğan, gazetecilerin ” Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un ölümünden bir gün önce bir aradaydınız neler konuşuldu?” sorusu üzerine, şu açıklamayı yaptı:

“KİLO VERMESİNİ KONUŞTUK, ‘ALKOLÜ DE AZALTTIN MI’ DİYE LATİFE YAPTIM”

“Kader planı işliyor. Kader planından kurtuluş yok. Bu yaşa bakmıyor. Bir gün önce Mustafa bey ve Ali bey bendeydiler. Hatta şakalaştık. Kilo verme sürecini kendisiyle paylaştık. Hatta latife yaptık. ‘Ne yaptın alkolü azalttın mı’ dedim. ‘Azalttım’ dedi. ‘Bunu hepten bırak dedim’.

“SABAH TELEVİZYONU AÇTIĞIMDA ŞOK OLDUM”

Koç grubunun komşu ülkelerle yapılacak ticari ilişkiler bunları aramızda konuştuk. Altay tankı projesini biz onlara vermiştik. Onları konuştuk. Sabahtelevizyonu açtığımda bu haberi görünce şok oldum. Ali beyi telefonla aradım. Babasıyla da konuşma yaptık. Tekrar tüm aileye tüm sektöre başsağlığı dileklerimi burada tekrar etmek istiyorum” dedi.

Erdoğan konuşmasında, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mutafa Koç’un pazar günü yapılacak olan cenazesine de katılacağını belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA