SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

Altan Tan’dan, Demirtaş’a yanıt ! Çatlak sürüyor..

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın Altan Tan için sarf ettiği “Yol ayrımında olan Altan Bey’dir. Biz bir yol ayrımında değiliz.” sözlerine Altan Tan’dan yanıt gecikmedi.

Altan Tan’dan, Demirtaş’a yanıt ! Çatlak sürüyor..
Bu haber 15 Haziran 2016 - 3:24 'de eklendi ve 638 kez görüntülendi.

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Diyarbakır milletvekili Altan Tan, isim vermeden kendisini eleştiren Parti Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş‘ın sözlerinin hatırlatılması üzerine “‘Yol ayrımında olan Altan Bey’dir. Biz bir yol ayrımında değiliz.” demişse bir arkadaşımız o da demek ki yolunu belli etmiştir.” ifadelerini kullandı.

 

SELEHATTİN DEMİRTAŞ’A CEVAP: O DA DEMEK Kİ YOLUNU BELLİ ETMİŞTİR

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Altan Tan, Selehattin Demirtaşın yanıtının sorulması üzerine isim vermeden kendisine yönelik “Yol ayrımında olan biz değiliz. Yolunu şaşıranlar kendilerini bulacaktır.” sözlerinin anımsatması üzerine Altan TanŞiddet ortamı bitmeden HDP’nin alanı daralmaktadır. HDP bu savaşı istemedi, bu kavgayı istemedi ama bu savaşın ortasında kaldı. Dolayısıyla ihtiyaç budur. Bugün aranan yapılması gereken budur. Benim yapmak istediğim çok net. Yol ayrımında olan Altan Bey’dir. Biz bir yol ayrımında değiliz demişse bir arkadaşımız o da demek ki yolunu belli etmiştir.” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA