SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/haberlife.org.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Diyarbakır’da demokrasi nöbeti devam ediyor

Paralel Terör Örgütü (FETÖ)’nün teşebbüs ettiği darbe girişiminin ardından başlayan demokrasi nöbeti Diyarbakır’da altıncı gününde de devam ediyor.

Diyarbakır’da demokrasi nöbeti devam ediyor
Bu haber 21 Temmuz 2016 - 17:23 'de eklendi ve 1.810 kez görüntülendi.

Fethullahçı Terör Örgütü‘nün (FETÖ) yaptığı darbe girişiminin ardından başlayan demokrasi nöbeti Diyarbakır‘da altıncı gününde de devam ediyor. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı nöbet programında Türk bayrağı dışındaki bayraklara izin verilmedi.

FETÖ’nün, 15 Temmuz akşamı yaptığı darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın televizyondan yaptığı ‘meydanlara inin‘ çağrısına uyan Diyarbakırlı vatandaşlar altıncı gününde nöbete devam ediyor. Kayapınar ilçesinde bulunan Park Orman‘da devam eden nöbet programında polisin geniş güvenlik önlemleri alması dikkat çekti. Programa gelen vatandaşlar polis tarafından didik didik aranırken, Türk bayrağı dışındaki bayraklara izin verilmedi.

Müzik eşliğinde coşan vatandaşlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan lehine sloganlar atarak O’na olan sevgilerini dile getirdiler. Erdoğan, “sokaklardan çekilin” diyene kadar nöbete devam edeceklerini belirten vatandaşlar, bu ‘darbe girişimi’ gerçekleşseydi 50 yıl geri giderdik dediler. Bu meydanı ne terör örgütüne ne de cuntacılara teslim etmeyeceklerini ifade eden vatandaşlar ölene kadar meydanlarda olacaklarını vurguladılar

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA