SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/haberlife.org.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Süreyya Önder: “Öcalan, Darbelere Karşı Barikattır”

Diyarbakır’da açıklama yapan HDP Ankara milletvekili ve imralı heyeti üyesi Sırrı Süreyya Önder, ‘Sayın Öcalan’a özgürlük, darbelere barikattır’ ifadesini kullandı.

Süreyya Önder: “Öcalan, Darbelere Karşı Barikattır”
Bu haber 31 Temmuz 2016 - 9:03 'de eklendi ve 744 kez görüntülendi.

Diyarbakır‘da toplanan İmralı heyetinde yer alan HDP Ankara Milletvekeli Sırrı Süreyya Önder, Abdullah Öcalan’a özgürlüğün ve güvenliğin darbelere en büyük barikat olacağını öne sürdü. Süreyya Önder, “Bugün bu yaşanmazlıklardan sonra söylenebilecek en önemli şey; Öcalan’a özgürlük, Öcalan’a güvenlik, darbelere barikattır. Bundan daha etkili bir önlem, bundan daha etkili bir barikat henüz daha Türkiye’de keşfedilmiş değildir” dedi.

“CEMAAT YAPISINI İLK İŞARET EDEN ÖCALAN’DIR”

İmralı heyetinde yer alan Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eş başkanı Hatip Dicle, TBMM Başkan Vekili Pervin Buldan, HDP Grup Başkan vekili İdris Baluken, Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder ile Ceylan Bahriyanık Diyarbakır’da DTK Salonu’nda toplantı düzenledi. İmralı heyeti adına açıklama yapan Halkların Demokratik Partisi Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, FETÖ/PDY, cemaat yapısına ilk işaret eden kişinin Abdullah Öcalan olduğunu söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA