SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

Bahçeli: El Bab’dan Boş Dönersek Diyarbakır Riske Girer

MHP lideri Devlet Bahçeli, El Bab operasyonuyla ilgili “El Bab’dan elimiz boş dönersek Diyarbakır’ı riske atarız. Ankara’yı tehlikeye sokarız.” dedi.

Bahçeli: El Bab’dan Boş Dönersek Diyarbakır Riske Girer
Bu haber 25 Aralık 2016 - 2:45 'de eklendi ve 1.699 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel başkanı Devlet Bahçeli, “Irak ve Suriye’de mesken tutmuş terör örgütleri Türkiye’nin bekasını tehdit etmektedir. Bu bakımdan El Bab operasyonundan alnımızın akıyla çıkmalıyız. El Bab’dan elimiz boş dönersek Diyarbakır’ı riske atarız. Ankara’yı tehlikeye sokarız” dedi. Bahçeli, “İki askerimizin yakıldığını gösteren vahşet, eğer doğruysa IŞİD‘in içte ve dışta tüm eli kanlı teröristleri yok edilmelidir. El Bab, şerefsizlerin tepesine yıkılmalıdır” diye konuştu.

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin Siyaset ve Liderlik Okulu’nda yaptığı konuşmada özetle şunu söyledi:

“Fırat Kalkanı Harekatı kesinlikle zaferle taçlanmalıdır. Irak ve Suriye’de mesken tutmuş terör örgütleri Türkiye’nin bekasını tehdit etmektedir. Bu bakımdan El Bab operasyonundan alnımızın akıyla çıkmalıyız. El Bab’dan elimiz boş dönersek Diyarbakır‘ı riske atarız. Ankara‘yı tehlikeye sokarız.

VİDEO HAKKINDA KONUŞTU

IŞİD’li alçaklar kahramanlarımıza ölüm yağdırmaktalar. İki askerimizin yakıldığını gösteren vahşet, eğer doğruysa IŞİD’in içte ve dışta tüm eli kanlı teröristleri yok edilmelidir. El Bab, şerefsizlerin tepesine yıkılmalıdır. IŞİD’in elinde bulunan askerlerimizin son durumu nedir? Şüphe derhal giderilmelidir.

RUSYA VE İRAN İLE MUTABAKAT

Türkiye’nin 20 Aralık’ta Rusya ve İran ile yaptığı mutabakat önemli ve ümit vericidir. YPGve PKK’nın bulunmaması oldukça mahsurludur.

BAŞKANLIK SİSTEMİ AÇIKLAMASI

MHP, sözünün ardında fikri çizgisinin yanındadır. Diyorum ki; 15 Temmuz’da vatan kaybının sınır hattına gelmiştik. İlanı yapılmamış bir Sevr’i yaşayacaktık. Milletimiz paramparça olacaktı. Ülkemizi Suriye ve Irak yapma planları dolaşımdadır.

CHP‘YE ELEŞTİRİ

Tartışılan rejim değildir. Bırakalım Türk milleti nasıl ve hangi sistemde yönetileceğine karar versin. CHP bundan neden korkuyor? Yürürlülükteki rejimin son bulacağını hangi bilgiyle izan ediyor.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA