SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

Murat Boz’un Evden Ayrılması İstendi

Murat Boz’un Evden Ayrılması İstendi
Bu haber 09 Mayıs 2017 - 18:53 'de eklendi ve 732 kez görüntülendi.

Aslı Enver ile Murat Boz arasında yaşanan olay hala devam ediyor ve Aslı Enver bu konuda kesin kararını vermiş gibi gözüküyor. Murat Boz’a haber göndererek evi boşaltmasını istedi.

Murat Boz , Eser Yenenler’in villasında alem gecesine katılmıştı ve o geceden sonra da sevgilisi olduğu Aslı Enver ile bir takım problemler yaşadı. Bu problemlerden sonra da Aslı Enver, Murat Boz’a arkadaşları aracılığı ile haber göndererek evi boşaltmasını istedi.

Villa partisinden sonra bitti

Villa partisine katılıp hem sevgilisinden hem de villasından olan Murat Boz bir anda bambaşka bir durumun içerisinde kendisini buldu. 2 oyuncu da birbirine çok uyumlu görülürken bir anda yaşadıkları problem nedeniyle hem magazin gündeminden düşmediler hem de net bir açıklama gelmedi.

Annesinin Evine Gitti

Aslı Enver o olaydan sonra ortak yaşadıkları evden ayrılarak annesinin evine gitti. Murat Boz için de arkadaşlarını araya koyarak bir mesaj gönderdi. Evden ayrılmasını, terk etmesini istedi.

Ev Arıyor

Murat Boz aldığı haberden sonra ne kadar Aslı Enver’i arasa da telefonlarına çıkmayan Aslı Enver herhangi bir şekilde iletişim kurmak istemiyor. Murat Boz kendisine ev bakmaya başladı. Boğaz hattında ev arayışı içerisine giren ünlü şarkıcı ve oyuncu evi bulur bulmaz taşınacak.

Aslı Enver Eve Geri Dönecek

Aslı Enver şimdilik Murat Boz’un o evden ayrılmasını bekliyor ki  Murat Boz ev bulduktan sonra o eve tekrardan dönecek.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA