SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

Hava değişikliğinin etkisi

Hava değişikliğinin etkisi
Bu haber 12 Aralık 2017 - 20:28 'de eklendi ve 286 kez görüntülendi.

Hava değişikliğinin etkisi 

Hava değişikliği vatandaşları hasta etti. Yurtta etkili olan hava farklılığının insanları hasta etmiştir. Grip salgınları sebebi ile hastanelerin de acil servisleri de dolmuştur. Hava farklılıkları sebebi ile gribal enfeksiyonuna kapılan insanları, soluğu hastanelerde doldu.

Soğuk ile dengesiz hava şartları nedeni ile yaşanan İstanbul da fazla sayıda insanın hastanelere gittiler. Bakırköy de Dr. Sadi Konuk Eğitim ile Araştırma Hastanesin de Acil Servisinde müracaatların sebebi ile kalabalık oldu.

“Kendimi grip salgınları bulaşmasın da diye koruyucu maske takıyorum” gripten korunmak amacı içerisin de maske ile dolaştığını söyleyen Benan Haliloğulları, “İnanılmaz bir virüs salgını olmuştur, birde çeşitlerinin fazlası ile olmuştur.

Ben grip ile zatürre aşısı olup yinede aşı oldum ve bunlara rağmen aldığım başka virüslerin de oluştuğu nedeni ile korunmak için koruyucu maske takmaktayım. Tüm kalabalık yerlerde korunmaya ihtiyaç duyuyorum. vatandaşlar birbirinin üzerine öksürüyor, hapşırıyor maalesef kirli geziyoruz” diye söyledi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA