SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

14 ŞUBATTA ÇİÇEK GÖNERİN

14 ŞUBATTA ÇİÇEK GÖNERİN
Bu haber 05 Şubat 2018 - 10:32 'de eklendi ve 505 kez görüntülendi.

Bakın, kim nereden çıkardı da bu günü sevgililer günü olarak ortaya attı bilmiyorum ama, yakın zamanda bir sevgililer günü var. Bir sevgilin varsa ve 14 şubat itibariyle ona bir hediye almazsan, bir sürpriz yapmazsan yıl boyunca çekeceğin var. Benden söylemesi. Yaşayacaklarını ise sen düşün.

Çiçekçi denilince birçoğunuzun aklına o mahallenizdeki, çarşınızdaki, ilçenizdeki çiçek dükkanları mı geliyor. Artık öyle olmasın. Bakın artık nerede isterseniz oradan, internet üzerinden yüzlerce çiçeğin bulunduğu çiçekçiniz var.

Evet arkadaşlar. Bu online çiçekçi hizmetini sizlere sunan site www.ciceksatis.com sitesidir. Şimdi, bu sitenin çalışma mantığı, bir ayakkabı siparişi vermeye benzemiyor. Siz bir siteden ayakkabı siparişi verdiğinizde o site deposundan size gönderir. İyi de canlı bir çiçeği, kargo ile adamlar göndermeye kalksalar, yolda solar gider ve geldiğinde de zaten bir işe yaramaz. Bunu mu gönderdin diye kafana çiçeği yersin, saksısı varsa da hastanelik falan olursun.

Bu site sizlere günün her saatinde, yılın her gününde istediğiniz adrese çiçek gönder hizmeti veriyor. O zaman siz de hemen bu siteye girip çiçek siparişi verebilirsiniz.

Tabi ben sadece söylemekle, hatırlatmakla yetinmek istemiyorum. Sen şimdi, kara kara düşünürsün, ne alayım diye. Dur ben sana o konuda da yardımcı olayım. Evet yukarıda da söylediğim ciceksatis.com sitesi kaliteli ve güvenli çiçek hizmeti sunuyor. Bu senin için ne anlam ifade ediyor hemen anlatayım.

Peki bu siteler nasıl çalışıyor. Yaptıkları hizmet çok önemli ancak sistemleri çok basit. Türkiye’nin her yerinden çiçekçilerle anlaşmışlar. Mesela siz Ankara ilinde oturuyorsunuz. Üniversiteden sevgilin, yarı yıl tatili nedeniyle memleketine gitti. 1-2 hata da okula geç döndü. O ise İzmir’de ikamet ediyor. Hatta mahalle de söyleyelim. İzmir Buca’da ikamet ediyor. Bu yıl 14 şubatta ayrısınız. İşte senin yerine bu site sevgiline çiçek teslim ediyor. Bunun için de çiçek siparişi verdiğin zaman Buca ilçesinde bulunan bir çiçekçinin aracılığı ile yapıyor. Hadi nasıl olduğunu boş ver. Sen bu siteye gir de bir tane çiçek beğen de hemen çiçek gönder.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA