SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri
Vadi Sağdıç

Ameliyatsız Gençleşme İşlemi Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız Gençleşme İşlemi Nasıl Yapılır?
Bu haber 10 Ekim 2018 - 11:01 'de eklendi ve 144 kez görüntülendi.

 

Uzm. Dr. Hande Ulusal başarılı bir eğitim hayatının yanı sıra çıkmış olduğu kariyer basamaklarında sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için özel kendi kliniğini açmıştır. Bunun yanı sıra birçok bilimsel araştırmalarda çalışmalarına devam eden Uzm. Dr. Hande Ulusal ameliyat korkusu olan veya bıçak altına yatmak istemeyen siz değerli hastaları için farklı metotlarda dermatolojik çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Uzman sizler işin hazırladığı çalışmalarına ilave olarak da yüz germe ve gençleşme işlemleri hakkında bilgiler sunuyor.

Cerrahi ve Ameliyatsız Yüz Gerdirme İşlemi

Yüz germe de yapılan teknikler arasında cerrahi işlemler ve ameliyatsız yüz germe işlemleri olarak sıralanabilir. Bu yöntemin içeriğinde; ameliyatsız bir şekilde yüz germe işlemi olacağı için işlemden hemen sonra günlük yaşamınıza devam edebilirsiniz. Buna ilave olarak ameliyatlı işlemlerde yan etkileri görme ihtimalinize karşı ameliyatsız işlemlerde bunlarla karşılaşmanız söz konusu değildir. Yüz onarma işlemi cilt üstü ve cilt altı olarak yapıldığı için yaşlanmayı önleyici bir etkisi de bulunuyor. ameliyatsız yüz germe kimlere yapılır sorusuna cevap verecek olursak ameliyata gerek duyulmayan durumlarda ve ameliyat yapılma olasılığı olmayan her insan bu yüz gerdirme işlemini yapabilir. Bazı insanların yüzü cerrahi işlemi kaldıramayabilir bu yüzden ameliyatsız işlemler en doğrusudur. Eğer genç yaşta gerdirme işlemi yaptıysanız sonrasında bir takım ufak sorunlar varsa ve çok derin kırışıklıklarınız, sarkmalarınız yoksa bu ameliyatsız yüz gençleştirme işlemini yaptırabilirsiniz.

 Ameliyatsız İşlemlerin Yöntemleri ve Fiyatları

Ameliyatsız gençleşme işleminden etkili ve en çok kullanılan 2 farklı yöntemden söz edebiliriz. Bunlardan birincisi; ND Lift ( Lazer Lift) ile yüz sarkma işlemi yüzde ki sarkmaları gideren bir işlemdir. İlerleyen yaşlarda yüzünüzde sarkmalar olabilir. Lazer Lift tedavisi bu sarkma olan bölgelerde sıkılaşmayı sağlayan bir yöntemdir. Bu tedavi yöntemi cildin üst tabakasında olduğu gibi alt derin tabakalarına da inilebiliyor. Göz çevresi, alın çevresi ve şakaklarınıza uygulanarak sarkmalar 5 dakika da engellenebilir. Ağız yapınıza, yanaklarınıza ve yüzünüzün diğer bölgelerine de 5 dakika gibi kısa sürede sıkılaştırma işlemini yapıyor. 3-4 haftalık aralarda 3 er seans sonrasında 1 ile 1,5 yıl arasında kalıcı işlemler uygulanıyor. Bu ameliyatsız yüz germe fiyatları uygulanan cihazların kalitesine, gelen müşterinin cilt yapısına ve yaptıracağı ilave işlemlere göre değişiklik gösteriyor.

İkinci olarak yapılan işlem ise Fokuslu Ultrason (Ultraskin) ile ameliyatsız yüz gerdirme işlemidir. Burada ses dalgalarının kullanılmasıyla cildinizi toparlayan bir yöntemdir. Fokuslu Ultrason’ un kelime anlamı ses dalgaları olarak bilinir. Burada cildin üst tabakasına odaklanmış olarak ses dalgaları gönderilerek kollajen sentezini uyarıyor ve ciltte gençleşme sağlanıyor. En alt tabakasına inerek ise cildinizde toparlanma ve sıkılaşmayı sağlıyor.

Eğer siz de ameliyat korkunuz varsa, cerrahi işlemlere kapalı bir cildiniz varsa ameliyatsız işlemler de cildinizi kısa bir sürede ağrısız bir şekilde sıkılaştırabilir ve günlük yaşamınıza işlemden hemen sonra dönebilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA