SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri
Vadi Sağdıç

Lake Kapak Özgürlüktür

Lake Kapak Özgürlüktür
Bu haber 10 Ekim 2018 - 11:03 'de eklendi ve 196 kez görüntülendi.

 

Lake Kapak, MDF denilen malzeme üzerine Polyester astarlama yöntemi uygulandıktan sonra çeşitli boyalarla boyanarak yapılır. Nostaljik öğeleri içinde barındırır. Lake kapak her renkte yaptırılabilmektedir. Genellikle daha açık tonlar ve ya yaldızlı modeller tercih edilmektedir. Şirin lake kapak olarak lake kapak imalatçısı olarak çalışmaktayız. Lake kapak rengi seçerken kullanılacak alanın seramik renklerine ve ya orada bulunan mobilyaların renklerine vs. göre kapak boyama rengi tercih edilmelidir.

Niçin Lake Kapak

Dayanıklı ve estetik görünümüyle kişinin kendi tercihleri doğrultusunda renklerle kullanıma sunulmaktadır. Suya dayanıklıdır. Nemden pek etkilenmez yapıdadır. Renklerinde solma olmaz. Lake güzel ve estetik görünümü sayesinde bu kapakların kullanım alanını genişletmektedir. İlk etapta maliyetli gibi görünebilir; fakat uzun zaman kullanım sağlaması, istenildiği takdirde boyanın değiştirilebilmesi açısından ekonomiktir. Başka kapak türlerinde boya değiştirme söz konusu değildir. Evin her yerinde kullanılabilir. Sadece kapak rengi değiştirerek evinize yepyeni bir hava katabilirsiniz. Eğer evinizde başka kapak türlerini tercih ederseniz kendi istediğiniz şekilde tasarlayamaz ve firmaya bağlı olursunuz. Ama firmamızı ve lake kapakları tercih ederseniz size özgür tasarım alanı sunabiliriz.

Hiçbir renk engeli olmadan istediğiniz renkleri kullanabilme şansınız olmaktadır. Sadece mutfak dolaplarında değil; kapaklı dolap olan her yere yaptırabilirsiniz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklılıkta ve canlılıktadır. Lake kapaklarda astarlama sistemi kullanıldığı için dışardan gelebilecek hiç bir şey içini etkilemeyecektir. Su ve nem ve ya da buhar gibi şeyleri içine almaz. Kaliteli boyalar kullanıldığı için ilerleyen zamanlarda renkte değişim olmaz. Dikkat edilmesi gereken durum ise doğrudan güneş ışığı almaması olmalıdır.

Lake Kapak Boyası Sağlık Açısından Zararlı mı

Lake kapaklar çevre dostu, çevreye ve ya insana zarar vermeyen kalite belgeleri olan boyalarla boyandığı için herhangi bir zararı söz konusu değildir. Lake kapakların üretimi diğer kapak üretiminden oldukça farklıdır. Kaplama ve boyama aşamalarından geçtikten sonra insanların kullanımına sunulmaktadır. MDF’nin kullanılabilirlik derecesini artırmaktadır.

Lake Kapak Nasıl Temizlenmelidir?

Lake kapak temizliği kesinlikle zor değildir. Diğer tüm kapaklarda olduğu gibi nemli bezler kurtarıcıdır. Bezler mikrofiber de olabilir. Kapakların temizliğinde kimyasal ürünler kullanılmamalıdır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA