SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri
Vadi Sağdıç

Termodizayn Olarak Hizmetinizdeyiz

Termodizayn Olarak Hizmetinizdeyiz
Bu haber 10 Ekim 2018 - 10:57 'de eklendi ve 181 kez görüntülendi.

 

Buz içecekler, gıdalar ve diğer bütün ürünleri soğutmak için kullanılmış ve günümüze kadar bu hep devam etmiştir. Mekanik olarak başlayan soğutma sayesinde ilk çağlardan beri kullanılan yöntemler artık geride kalmıştır. Endüstride yapay olarak buz üretimi önemli bir konumdadır. Bu üretimler prensip soğutma yöntemi ile sağlanmaktadır. Buz üretimi ihtiyaç dahilinde çok küçük parçalar halinde yapılmaktadır. Buz makinesi nedir gibi bir soru geldiğinde, bizlerin buz ihtiyaçlarını yukarıda belirtildiği şekilde yapay buzlar üreterek sağlayan araçtır dersek yanlış olmaz. İçeceklerimizi küçük buz kalıpları ile daha çabuk soğuturuz. Bir bardağın içindeki içeceğin soğuması ince tabaka buzlar ile birlikte daha kolay bir hal almıştır. Termodizayn firması olarak sizlere soğutma ile ilgili aklınıza gelecek bütün konularda hiç, met vermekten onur duymaktayız.

Makinelerin İsimleri

           Buz makinesi çeşitleri hakkında birçok seçenek bulunmaktadır. Bunlar tatlı su için yaprak buz makineleri, deniz suyu için buz makineleri, blok buz makineleri, konteyner tip buz makineleri, pres ve salamura tip mobil blok buz makineleri, kırık ve tüp buz makineleri, buz siloları, kalıp buz presleyici, buz paketleme ünitesi, tatlı su ve deniz suyu için ayrı şekilde yaprak buz evaporatörleri, jel buz makineleri olmaktadır.

Daha Hızlı Bir Yöntem

Bunlar arasında olan ve yaprak buz makinesi yardımıyla üretilen buzların preslenerek buz blokları haline getirmeye yarayan blok buz makinesi ile daha hızlı ve hiç beklemeden üretim sağlayabilmektesiniz. Buzun yüksekliğini boyu ve eni sabit kalacak şekilde istediğiniz gibi değiştirme imkanı sunulmuştur. Cp 3t, Cp 5t,Cp 10t-10ts, Cp 15t-15ts ve Cp 20t gibi çeşitleri bulunan makineler ile size uygun seçenek ve fiyatlar termodizayn firması olarak ayağınaza kadar getirme imkanı tanıyoruz. Bu ve buna buna benzer birçok işlemi makine üzerinde bulunan elektronik panel sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızın tarihçesini incelediğiniz zaman kendi dalımızda ne kadar uzman bir şekilde hizmet sağladığımızı ve başarılar elde ettiğimizi göreceksiniz. Bu makineyi ve daha birçok özelliklerde bulunan makineleri termodizayn.com adresimize girerek öğrenebilir ve aklınıza takılan soruların cevabını bulup, siparişler verebilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA