SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

Ankara’da Su Yalıtımı Hizmetlerinde 20 Yıldır Hizmet Garantisi

Ankara’da Su Yalıtımı Hizmetlerinde 20 Yıldır Hizmet Garantisi
Bu haber 22 Mayıs 2019 - 12:28 'de eklendi ve 55 kez görüntülendi.

Su yalıtımı evler için olmazsa olmaz çalışmalardandır. Su evlere en fazla zarar veren dış etmenlerden bir olarak görülmektedir. Suya karşı alınması gereken önlemler basittir. Yapılması gereken işin uzmanı olan kişilere su yalıtım işlemini bırakmaktır.

Su Yalıtımı Nedir?

Su izolasyonu olarak da ifade edilmektedir yalıtım işlemi. Binaların, evlerin her türlü suya karşı korumalı hale getirilmesi işlemidir. Yapım işlemi sırasında ve sonrasında yapılan uygulamalar olarak ifade edilmektedir.

Binaları;

  • Yağmur ve kar sularından,
  • Toprağın emdiği sulardan,
  • Ev içerisinde banyo ve tuvalet gibi ıslak mekânlarda meydana gelen sızmalardan,
  • Binanıninşa edildiği alanın altında yer alan yer altı sularından korumak amaçlı binalar ya da evler su yalıtımı işleminetabi tutulur.

Su yalıtımı Ankara ili içerisinde hizmet veren firmamız iç mekânlariçin yalıtım işlemleri yapmakta. Sektörde 1998 yılından beri varlığımızı sürdürüyoruz. Alman firması olarak Dr. Schutz firmasının Türkiye distribütörlüğünü alarak hem Türkiye hem de Ortadoğu pazarına giriş yaptık.

Zemin kaplama işlemlerinde kullandığımız malzemeler ve verdiğimiz hizmet sonrasında zemin kullanımını 30 yıl daha arttırmayı başarmaktayız.

Firma olarak önceliğimiz müşterilerimizin konforlu ve sağlıklı mekânlardayaşamaları. Bunun için de kaliteli malzeme kullanarak alanındauzman bir ekiple hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmetin kalitesinin en belirgin kanıtı da sahip olduğumuz geniş müşteri portföyüdür.

Su Yalıtım İşlemi Nasıl Yapılır?

Epoksi su yalıtımı işlemini Ankara ilinde yapan deneyimli isimlerden biri olarak 20 yıldır sektör içinde başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz.

Yalıtım hizmetleri içinde kullandığımız malzeme Epoksidir.

Epoksi Nedir? Kimyasal bir reçine olarak bilinmektedir. En önemli özelliği suya karşı dayanıklı olmasıdır. Su dışında alkalik ve aside karşı da dirençli bir malzemedir. Firma olarak en sık kullandığımız malzemelerden biridir. Hijyenik olması ve zemini koruması açısından tercih edilmektedir.

Epoksi teras su yalıtımı hizmetlerinde de vazgeçilmez malzemelerdendir Epoksi. Kimyasallara karşı dayanıklı olmasının yanı sıra kolay temizlenmesi ve hijyenik bir ürün olmasından dolayı da tercih edilmektedir. Farklı renk alternatiflerinin olması her müşteri zevkine hitap edecek zeminler hazırlanmasını sağlamaktadır.

Siz de su yalıtım konusunda kaliteli hizmet almak istediğinizde telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA