SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

Yüzme Kursu Kayıtlarımız Başlamiş Bulunmaktadir

Yüzme Kursu Kayıtlarımız Başlamiş Bulunmaktadir
Bu haber 22 Haziran 2019 - 13:32 'de eklendi ve 45 kez görüntülendi.

Yüzme Kursu Kayıtları

Yazı için özellikle çocukların daha verimli etkinlikler dahilinde verimli zaman geçirmesini sağlamak adına gençlik kampı farklı kurs seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Yazı dolu geçirmek isteyen çocukları için tercih edilecek olan yaz kampı süresi boyunca özellikle çocuklar için birbirinden farklı etkinliklerin düzenlenmesi sağlanmaktadır. Belirlenen yaş aralığındaki çocuklar için yapılacak olan kayıt işlemlerinin ardından geri dönüş sağlanmaktadır. 2019 yılı için kayıt işlemleri başlamıştır. Kayıt yaptırmak isteyenler site üzerinden yapacakları ön kayıt formu doldurma işlemi ile kısa sürede geri dönüş alabilirler.

Yüzmeyi bilmeyen çocuklar için alanında uzman eğitmenler tarafından verilecek olan yüzme kursu çocuğunuzun kısa süre içerisinde daha iyi bir yüzücü olmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda yüzme üzerine profesyonel olmak isteyen çocuklar için belirlenen süre zarfında verilecek olan eğitimler sayesinde daha ileri seviyede yüzme imkanı sağlamaktadır. Tamamen profesyonel kadro ile gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde çocuklar için en uygun kurslar üzerinden hizmet alınması sağlanmaktadır.

Jimnastik Kursu 2019

Çocukların esnek olabilmesi için temel ya da ritmik jimnastik kursu üzerinden tercih yapılabilir. Detaylı şekilde verilen bilgiler sayesinde site üzerinden yapılacak incelemeler doğrultusunda özellikle kayıt işlemlerini yaptıracak olan aileler daha fazla bilgiye sahip olabilirler. 25 yıllık tecrübe ile bu alanda çalışmalarını sürdürmekte olan Aqua kamp gerekli olabilecek her durumda tercih edeceğiniz en uygun kurslar üzerinden hizmet almanızı sağlamaktadır. Kurslara göre belirlenecek olan farklı fiyat seçenekleri ile hizmet verilmektedir.

aquakamp.com

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA