SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

Kalın: Teröristlerin hedeflerinden vazgeçmeyeceklerini biliyoruz

Kalın: Teröristlerin hedeflerinden vazgeçmeyeceklerini biliyoruz
Bu haber 04 Kasım 2019 - 19:06 'de eklendi ve 41 kez görüntülendi.

Kalın: Teröristlerin hedeflerinden vazgeçmeyeceklerini biliyoruz

İbrahim Kalın tarafından genel olarak açıklamala getirildi ve gündemdeki tüm konular olmasada önemli konulardan net açıklamalar geldi. İlk olarak Barış Pınarı Harekatı konusunda hala önemini yitirmediğini hala operasyonun oldukça değerli olduğunu ve  Suriye’de oluşan durumu açıkladı.

Suriye’de şu anda anayasa komisyonunun oluşması gerektiği, seçimlerin yapılması konusunda işlemler, siyasi sürecin ilerletilmesi konusunda bir takım çalışmalar yapıldığını belirtti.

Operasyon hakkında da kuzey Suriye bölgesinde kurulmak istenen terör devleti konusunda oluşan amaçların ortadan kaldırıldığını ve ancak terör örgütünün amacından da vazgeçmeyeceğinin farkında olduğunu belirten Kalın bu nedenle hala teyakkuz halinde olunduğunu belirtti. Yani her ne kadar terör örgütü amacından vazgeçmiş gibi gözükse de aslında amacından vazgeçilmediği net bir şekilde bilindiği açıklandı. Suriye üzerinde oynanan oyunlar konusunda bilgili olduklarını ve Erdoğan tarafından da bunun daha önceden bahsedildiği açıklandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA