SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

Lübnan’da politikacılar kovalanıyor

Lübnan’da politikacılar kovalanıyor
Bu haber 15 Ocak 2020 - 18:41 'de eklendi ve 541 kez görüntülendi.

Lübnan’da politikacılar kovalanıyor

Lübnan’da gerginlik sadece durmakla bitmiyor ayrıca politikacıları doğrudan hedef haline getiriyor. Politikacılardan çoğu göstericiler tarafından süpermarketlerde veya restoranlardan kovalandı.

Lübnanlı politikacılar için süre tanınmıyor. Süpermarketler veya restoranlarda politikacılar göstericiler tarafından kovalandı. Kimlikleri ifşalandığı anda hemen saldırıya geçen halk politikacılara tepkisini bu şekilde gösteriyor. Halkın ne kadar bu durumdan rahatsız olduğunu gösteren  yeni bir olgu diyebiliriz.

Parlemento başkanının sözcüsü olan Elie Ferzli ve Bakan Sami Fatfat’da bu olaylardan payını alanlar oldu. Onlarda şehir merkezinde bulunan bir restorandaydılar.

Açıklamasında da : ” Bu toplumun isteklerini yansıtmayan bir hareket çünkü kabul edilemez bir harekettir. Kanuna karşı saygısız ve yönetimi düşürmeyi amaçlıyor ancak bu olmayacak.Toplum sesini yükseltiyor çünkü acı çekiyorlar. Ama restoranlarda bulunan politikacıları esir almanın onlara ne kazandıracağını bilmiyorum. Tüm politikacılar bu rüşvet olaylarına müdahil olmadılar. ” açıklamasını yaptı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
mersin escort