Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Millet İttifakı yönetecek

Millet İttifakı yönetecek

Kanal İstanbul için “İstanbul’a ihanet eden kim varsa gelecekte hesap verir.” açıklamasını yapan İmamoğlu bu konuda “2 sene sonra bu memleketi Millet İttifakı yönetecek. Bu yapılanların, bu işi alanların, bu finansı verenler, devletin ve milletin hafızasından asla çıkmayacak. Ben buna inanıyorum.” açıklamasını yaptı.

Yoksullukla mücadele

Göreve geldiği günden itibaren birçok sorunla ilgilendiğini belirten İmamoğlu, bir senenin sonunda bütün güncel problemlerin ötesinde çok daha etkisi yüksek olan yoksullukla mücadele sorununu çözmeyi amaçladı. Bu konuda büyük bir çalışma yaptığını belirtti.

Yoksulluk sorunu için yüksek meblağda para ayrılıyor

İBB tarafından gelirlerinin 5 milyar lira civarında daraldığı bir dönemde yoksulluk dönemini destekleyen bir sistem sayesinde milyarlarca lira katkı sağlandı ve yoksullukla mücadele için büyük bir adım atıldı. Askıda fatura kampanyasıyla 230 bin hanenin faturasının ödendiğini belirten İmamoğlu, ek olarak İstanbul’da 1 milyona yakın boş adres olduğunu belirtti. Yapımı durmuş olan 8 metro hattının 7 tanesini tekrardan başlattığını belirtti.

Kanal İstanbul ihanet projesidir

İşte İmamoğlu tarafından doğru bir yorum :