SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri
Vadi Sağdıç

Rüyada balık görmek ne anlama gelir?

Rüyada balık görmek ne anlama gelir?

Rüyada balık görmek ne anlama gelir?
Bu haber 19 Aralık 2021 - 13:46 'de eklendi ve 322 kez görüntülendi.

Rüyada balık görmek ne anlama gelir?

Rüyada pek çok farklı şeyler görülebiliyor. Rüyada balık görmek, yaygın olarak görülen rüya türlerindendir. Rüyasında balık gören kişiler ne anlama geldiğini merak etmekte. Peki, rüyada balık görmek ne demek? Rüyada balık görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada balık tutmak ne anlama gelir? Rüyada balık yemek ne anlama gelir? Rüyada balık satın aldığını görmek ne demek? Sorularının cevabı rüyayı gören kişiler tarafından araştırılmakta. İşte merak edilen haberin detayı…

Rüyada balık görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada balık görmek genellikle gelecek kısmetlerin bir habercisidir. Rüya sahibi için gelecek mal ve mülkün işaretidir.

Cafer-i Sâdık’a göre, rüyada balık görmek tabirleri altı şekilde yapılmaktadır. Rüyada görülen balık, mevki sahibi bir kimseyi, bakire bir kızı, gelecek ganimeti, hizmetçiyi, askeri ve ganimeti simgelemektedir.

Danyal (A.S)’a göre, balık eğer sıcak bir yerde görülmüşse zorluk çekeceğinize, soğuk bir yerde görülmüşse iyi şeylerle karşılaşacağınıza işaret eder.

İmam Nablusi’ye göre,“ Rüyada sayısı bilinen balık görmek, kadınlara, sayısı bilinmeyip çok olanlar, ise ganimetten elde edilen mala işarettir.” Rüyada büyük bir balık avladığını görmek, fayda ve hayra, küçük balık avladığını görmek de, zevk ve menfaatinin gitmesine delâlet eder. Rüyada tuzlu balık görmek, devamlı ve hayırlı mala işarettir. Çünkü tuz, balığı kokmaktan beri kılar. Rüyada balıktan bir şey aldığını görmek, devletin askerinden bir nesneye nail olmaya işarettir .Rüyada sazan balığı görmek, bekâr ve evlenmeyi murad eden biri için hayra,alâmettir.

Rüyada balık tutmak ne anlama gelir?

Rüyada balık tutuğunu görmek, rüya sahibinin uzun yıllardan beridir verdiği emeğin karşılığını alacağına maddi kazanç elde edip rahatlayacağına işaret eder.

Rüyada balık yemek ne anlama gelir?

Rüyada balık yemenin birden fazla yorumu bulunur. Rüyada balık yemenin maddi kazançların çokluğunu işaret ederken başka bir anlamı ise rüya sahibinin düşeceği sıkıntılara ve kötü günlere yorulur.

Rüyada balık satın aldığını görmek ne demek?

Rüyada balık satın aldığını görmek,  rüya sahibinin şan ve şöhrete kavuşacağına işaret eder.  Rüya sahibi herkes tarafından tanınan ve sevdiği işi yapacak bir kimse olacağına işaret edilir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA