SON DAKİKA

Diyarbakır Haberleri ve Bölgeden Son Dakika
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç

(21 Mart - 19 Nisan)
Koç
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı


{"burc_id":"1","burc_ad":"Ko\u00e7","tarih":"2016-10-20","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Koçlar saat 05:41 Ay-Uranüs olumlu görünümü, çevrenizle kolayca bağlantı kurmanızı, uygun sözcükler kullanarak güçlü bir şekilde kendinizi ifade etmenizi sağlar. Özgür yaklaşımlar içinde, hareket etmeniz kolaylaşır.

Saat 10:48 Merkür-Uranüs karşıt görünümü, kendinizi olduğunuz gibi ortaya koyma ve artık bazı durumlara isyan ederek karşı çıkma arzunuzun göstergesidir. Cesaretle ilerlemek ve kendi yolunuzu  çizmek niyetindesiniz.  Ancak partneriniz veya ilişki içinde olduğunuz diğer insanlar sizi   işbirliğinde bulunmaya çalışabilirler. Oysaki geçmişle tüm bağlarını kopararak yeniye adım atmak isteyen Koçlar bu çağrıya uymak istemezler. Peki, ne yapılmalıdır? Tabii ki köprüleri yıkmadan aklı başında düşünmeli, inandığınız değerlerinizi karşı tarafa taviz vermeden iletmeli ve onun da ne söylemeye çalıştığını anlamalı, sizi böyle bir isyana sürükleyen nedenler üzerinde fikirlerinizi ortaya koymalısınız.

Saat 14:17-18:29 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Özel ve iş hayatınızla ilgi bir değişim düşünüyorsanız öncelikle ne istediğinizi tam olarak belirlemeniz gerekir. Ayrıca önünüzü tam olarak görmeden ani kararlar vermemelisiniz.

Saat 18:29 itibariyle Yengeç burcunda seyrine başlayan Ay, ne kadar güven içinde yaşadığımızı sorgulamamızı ve buna göre gözden geçirmelerde bulunmamızda rehberimiz olur. Kiminle yakın temas içindeysek, bu ister aileniz, eşiniz, sevgiliniz, evladınız olsun fark etmez, birbirinize destek olmanız, sorunlara ortak bir şekilde çözüm bulmaya çalışmanız  gayet faydalıdır.

Arzu ettiklerinize kavuşmanız dileğimle,


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKKA