SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri
KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ
Haber Life Dijital Haber Yayıncılık A.Ş

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Mehmet Alper HAMZAOĞULLARI
alper@haberlife.org


EDİTÖR LİSTESİ

Yılmaz BÖRÜKOÇİN
yilmaz@haberlife.org

Zozan ALTINDAĞ
zozan@haberlife.org

Özgür BÜYÜK
ozgur@haberlife.org

Mir ZANA
mirzana@haberlife.org


GECE VARDIYASI (23:00 & 07:00)

Gece vardiyası işlemlerimiz nöbet sistemi ile gerçekleşmektedir.
gece@haberlife.org


REKLAM – SATIŞ

Mehmet Alper HAMZAOĞULLARI
advertorial@haberlife.org


BASIN BULTENİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri iş saatleri içerisinde aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize iletebilirsiniz.
mail@haberlife.org


HUKUK DANIŞMANI VE ADLİ BİRİM
….


ADRES & İLETİŞİM

Ofis: Sultangazi mah. Osmanlı sok no:1/5

                                                                mail: mirccet@gmail.com


ALTYAPI VE TEMA
WordPress 4.5 alt yapısı ve The Wp haber teması kullanılarak tasarlanmıştır

YER SAĞLAYICI FİRMA
Ticari ünvan:
Yılmaz internet ve sunucu hizmetleri paz. san. tic. ltd. şti.
Adres: Zeytinlik Mah. İstanbul Cad. Halkçı Sk. 23/7 Bakırköy / İstanbul


GİZLİLİK İLKELERİ
Haber Life Dijital Haber Yayıncılık‘ın tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan haber, resim, röportaj, köşe yazısı vb. her türlü içeriğin telif hakları Haber Life’a aittir. Sitemizde yer alan bütün materyaller Haber Life imzası taşımakta olup, telif hakları 5846 numaralı yasa telif haklarınca korunmaktadır. Sitemizin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Sitemizde yer alan ve yer alabilecek harici linkler ayrı bir sayfada açılmaktadır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan adı geçen yazarlar sorumludur. Site yönetimimiz hiç bir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitede oluşabilecek bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Daha detaylı bilgi almak için gizlilik politikamızı incelemek üzere, gizlilik politika sayfamızı ziyaret ediniz.

HUKUK BIRIMI VE YASAK HAKLAR

Haber Life Dijital Haber Yayıncılık‘a ait olan Haber Life adlı internet sitemiz, hukuka, yasaya, basın ahlakına ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç ve hedef edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri yukarıda bulunan mail adreslerimiz üzerinden bize ulaşabilirler, mevzuatımıza aykırı olan içerikleri bizlere ihbar edebilirler. Talep ve şikayetler genel yayın yönetmenimiz ve editörlerimiz tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler mutlaka kaldırılacaktır.


PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the sitenizinadresi.com. However, sometimes the sitenizinadresi.com uses third parties to process your information. sitenizinadresi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the sitenizinadresi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the sitenizinadresi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the sitenizinadresi.com and its services. When you use sitenizinadresi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the sitenizinadresi.com cookies section of our full Privacy Policy.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA
mersin escort