SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

Barış Ataş, Diyarbekirspor ile yollarını ayırdı

Diyarbekirspor, profesyonel futbolcu Barış Ataş’ın sözleşmesini karşılıklı anlaşma ile feshetmiştir. Takımdan ayrılmak isteyen Barış’ın talebi geri çevrilmemiştir.

Barış Ataş, Diyarbekirspor ile yollarını ayırdı
Bu haber 26 Ağustos 2016 - 4:35 'de eklendi ve 4.495 kez görüntülendi.

Kamp çalışmaları esnasında teknik heyetle görüşerek hazırlık maçlarında devamlı ilk 11’de şansı bulamadığını, bu nedenle ligde de aynı endişeyi taşıdığını belirten oyuncuya teknik heyetimiz cevaben takımda sürekli oynama konusunda hiç bir oyuncunun garantisi olmadığını, teknik heyetin forma şansı konusunda oyuncular arasında adaletten taviz vermeyeceğini, daha çok çalışan ve hak eden isimlere yer verileceğini ifade etmiştir.

Barış Ataş, kendisini huzurlu ve mutlu hissetmediğini ifade ederek sürekli oynayabileceği bir takıma gitmek istediğini ileterek ayrılma talebini hem teknik heyete hem yönetime bildirmiştir.Kulübümüz bu durum üzerine karşılıklı anlaşma ile bu oyuncunun sözleşmesini feshetmiştir.Kulübümüz, geçirdiği ağır sakatlıktan sonra kentimizin evladı olması hasebiyle Barış Ataş’a kucak açmış ve futbol yaşantısına devam etmesi için gerekli imkanı sunmuştur.

Gelinen aşamada bu yol ayrımının nedeni kulübümüz değildir.Bizler dahil hiç kimse bu kulüpten ve camiadan büyük değildir.Bu kararın hem kulübümüze hem de oyuncuya hayırlı olmasını temenni ediyoruz.Takdiri kamuoyuna bırakıyoruz.

DİYARBEKİRSPOR YÖNETİM KURULU

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
mersin escort